رضایت از درمان زخم | رفع خطر قطع عضو

رضایت از درمان زخم

رضایت از درمان زخم | رفع خطر قطع عضو

رضایت از درمان زخم | رفع خطر قطع عضو 800 449 تیم تحریریه

رضایت مراجعه کننده محترم و عزیزمون که مرکز ترمیم زخم ایرانیان رو قابل دونستن و به ما اعتماد کردند. زخم ایشان از نوع نوروپاتیک در ناحیه انگشت چهارم پای چپ بود که بخشی از استخوان انگشت به دلیل شدت عفونت تخریب و در بافت فرو رفته بود. پس از انجام ازمایشات و اقدامات پاراکلینیکی مجبور به تخلیه همه بافت های عفونی از جمله استخوان خرد شده شدیم و سپس استفاده از پانسمان های نوین به همراه ازن تراپی منجر به ترمیم کامل انگشت بیمار شد.

مصاحبه پس از درمان زخم | رفع خطر قطع عضو

بنده 64 ساله بازنشسته وزارت ورزش و جوان هستم. مدتی به زخم پا دچار شدم. از آنجایی که کار خانم مزبوری را در بیمارستان دیدم، و دقتی ایشان را میدانستم با هماهنگی در کلینیک زخم ایرانیان در منطقه خیابان آیت الله کاشانی مراجعه کردم. انگشت سوم پای راستم دچار آسیب زخم شده بود. باید از مدیریت این کلینیک، از پرنسنل کمال تشکر را داشته باشم. هم در پذیرش و هم در درمان، مخصوصا تشخیص سرکار خانم مزبوری عزیز که الحمدلله در مدت کوتاهی توانستیم علی رغم اینکه نوع یکی از بندهای انگشت من درگیر شده بود و احتمال خطر می رفت ایشان با مداوای خود الحمدلله خطر رفع شد. ازتاریخ 22 شهریور که تحت درمان قرار گرفتم هفته اول سه مرتبه یک روز درمیان، بعد هفته ای دوروز به تشخیص ایشان و امروز الحمدلله پس از معاینه مشاهده شد که مشکلی دیگر نیست.

همینجا از ایشان و همکاران ایشان تقدیر و تشکر دارم.

کلینیک درمان زخم ایرانیان

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان بهنام، روبروی بوستان تربیت، مجتمع توانبخشی آرمان شایان ایرانیان، طبقه همکف، مرکز درمان زخم ایرانیان

تماس با کلینیک زخم ایرانیان: ۰۹۰۲۱۵۲۵۸۶۸ و ۴۴۰۲۲۲۵۶-۰۲۱

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی

اس بی تمز | تنها ارائه کننده پوسته موودو

اس بی تمز، تنها ارائه کننده رسمی پوسته موودو در ایران، با پشتیبانی ۲۴ ساعته این پوسته، سعی در تأمین رضایت شما مشتریان عزیز را دارد. پوسته موودو به گونه ای طراحی شده که با همه ی موضوعات سازگار باشد و با المان های پیشرفته ارائه شده، از همه ی رقیبان خود بهتر و با کیفیت تر باشد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۹:۰۰ – ۰۰۹:۰
نشانی: تهران – خیابان ولیعصر – شماره ۱۲۹
شماره تماس: ۸۸۴۵۸۷۳۴-۰۲۱

فایل های پیوست

نقد و بررسی های تازه

موسیقی های جدید

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم