متخصص بیماری‌های عفونی

دکتر گویا


مطب دکتر گویا در تهران

مطب دکتر محمدمهدی گویا متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری در کلینیک زخم ایرانیان واقع در صادقیه تهران ایجاد شده است. بیماران محترمی که دچار بیماری‌های عفونی هستند می‌توانند با مراجعه به دکتر گویا از ویزیت این متخصص عفونی در فرآیند درمان بیماری خود ازجمله بهبود زخم عفونی استفاده نمایند.

همانطور که میدانید بیماری های عفونی اختلالاتی هستند که توسط ارگانیسم‌هایی مانند باکتری ها، ویروس ها، قارچ‌ها یا انگل‌ها ایجاد می شوند. ارگانیسم های بسیاری در بدن و بر روی بدن ما زندگی می کنند. آنها معمولاً بی ضرر یا حتی مفید هستند. اما برخی آن ها تحت شرایط خاص، ممکن است باعث بیماری شوند.

علائم بیماری عفونی بسته به ارگانیسم عامل عفونت متفاوت است، اما اغلب شامل تب و خستگی می‌شوند. عفونت‌های خفیف ممکن است به استراحت و درمان‌های خانگی پاسخ دهند، در حالی که برخی از عفونت‌های مهلک ممکن است نیاز به بستری و مراجعه به بهترین متخصص عفونی داشته باشند.

شماره تماس مطب دکتر گویا: 44022256  021 و 09021525868

جهت برقراری تماس تلفنی میتوانید بر دکمه زیر کلیک نمایید.

دکتر گویا متخصص عفونی
دکتر محمد مهدی گویا

دکتر محمد مهدی گویا

تخصص: بیماری‌های عفونی و گرمسیری

کد نظام پزشکی دکتر گویا: ۲۱۱۳۹

آدرس مطب: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان بهنام، روبروی بوستان تربیت، مجتمع توانبخشی آرمان شایان ایرانیان، طبقه همکف، مرکز درمان زخم ایرانیان، مطب دکتر محمدمهدی گویا

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی

اس بی تمز | تنها ارائه کننده پوسته موودو

اس بی تمز، تنها ارائه کننده رسمی پوسته موودو در ایران، با پشتیبانی ۲۴ ساعته این پوسته، سعی در تأمین رضایت شما مشتریان عزیز را دارد. پوسته موودو به گونه ای طراحی شده که با همه ی موضوعات سازگار باشد و با المان های پیشرفته ارائه شده، از همه ی رقیبان خود بهتر و با کیفیت تر باشد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۹:۰۰ – ۰۰۹:۰
نشانی: تهران – خیابان ولیعصر – شماره ۱۲۹
شماره تماس: ۸۸۴۵۸۷۳۴-۰۲۱

فایل های پیوست

نقد و بررسی های تازه

موسیقی های جدید

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم